Co nás čeká

Připravujeme:

OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

Zde uvádíme výčet všeho, co se kdy a jak a za kolik bude ve školce chystat.

Podrobnosti po každé akci včetně fotografií nebo videí najdete v záložce „příspěvky“.

Věříme, že si z nabídky vyberete a budeme se setkávat nejen s dětmi, ale i s Vámi, rodiči.

Odpoledne s programem na zahradě (podle počasí) od 15 hodin.

Pohádka Pane, pojďte si hrát.

Cena vstupného 70,- Kč/ dítě

Cena: společná fotografie  70,- Kč; jednotlivě 20,- Kč (minimálně 2 ks)

Malování na sklo a jiné tvoření u příležitosti Dne Matek a otců.

Přijedou k nám známí baviči – kluci z FastAgency a zahrajeme si na indiány. Nezapomeňte dát svým dětem správný kostým. Budou soutěže, tanec, odměny.

Cena vystoupení je 70,- Kč/dítě.

Paní Gilová, chovatelka, přiveze svou rodinku z ptačí říše a na zahradě nám je představí. Nebude chybět ani možnost si je pohladit a vyfotit se s nimi. Akce proběhne dopoledne na naší zahradě, děti budou získávat nové informace a také soutěžit.

Cena za dítě je 60,-Kč.

Chystáme pro Vás slavnostní odpoledne se vším všudy. Máme secvičené krátké vystoupení, budeme pasovat předškoláčky na školáky, čeká nás trochu zábavy s hudbou a soutěžemi a máme také překvapení – skákací hrad a velké bubliny.

Příspěvek je 160,-Kč.

Začínáme v 15,30 hodin.

Zveme Vás také na opékání špekáčků – obec nám zapůjčí železný koš, ale všechny ingredience si doneste sami podle uvážení.

Na noc z 2.7. do 3.7. jsme naplánovali především pro předškoláky překvapení – první přespání ve školce. Pokud budou rodiče mladších dětí mít zájem, mohou své děti přihlásit.

Mateřská škola bude uzavřena v době od 20.7.2020 do 21.8.2020 z důvodu čerpání řádné dovolené. Přejeme všem krásné letní dny.

Bezpečnostní a hygienická opatření se budou řídit nařízeními Ministerstva zdravotnictví a školství. Podrobnosti budou uveřejněna průběžně a zejména na vývěsce v MŠ.

img-fluid

Celoroční aktivity

Snažíme se každoročně naplánovat spoustu zábavy pro Vaše děti. Vybíráme zájezdy do divadla či pohádky k nám, výlety, zábavná vystoupení či umění kouzelníka, chovatele nebo cvičitele různých zvířátek, anebo sportovní aktivity.

Nezapomínáme ani na Vás, rodiče, a chystáme různá tvořivá odpoledne nebo odborné přednášky na zajímavé téma.

Oceníme, když budete mít další nápad a pomůžete nám, jak dětem zpestřit jejich běžný pobyt v mateřské škole.